BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Kedvezményes őszi Angol tanfolyamok

Elhatároztad, hogy ősszel felturbózod az angoltudásod?

 

Zsúfolt az időbeosztásod, de a nyelvtanulásról sem szeretnél lemondani?

Nyelvvizsgát szeretnél?

Jobb álláshoz szeretnél biztos nyelvtudást?

Nem mersz megszólalni angolul?

 

*Most új tanulóink munkafüzetét ajándékba adjuk 2019. 10. 22-ig!

 

Gyere be hozzánk egy szintfelméréssel egybekötött tájékoztatásra!

 

Ha 48 órán belül elkezded a tanulást, még további 5.000 Ft. kedvezményt adunk neked!

 

Nálunk nem kell csoportindulásra várnod! Már másnap belevághatsz a tanulásba!

Amire büszkék vagyunk: 90%-os sikerrel vizsgáztak tanulóink az elmúlt években!

Vágj bele most!

 

JELENTKEZEM 

 

*A kedvezmény részleteiről oktatásszervezőink tudnak bővebb tájékoztatást adni!

 

 

A BeHappy Angol nyelviskolában:

 

→  rugalmas időbeosztásban járhatsz angol órára, szabadidődnek megfelelően

→  saját tempóban, egyéni haladási programon haladsz másokhoz való alkalmazkodás nélkül

→  hozzáértő tanár aki mindig ott van a közeledben segít, ha elakadnál

→  folyamatos visszajelzés, leckénként szóbeli gyakorlás kettesben a tanárral

→  szintednek megfelelő csoportos szóbeli órák ahol élesben is gyakorolhatod a már megszerzett tudást

Oktatásszervezőink ingyenes szintfelméréssel és tájékoztatással várnak. Megmutatjuk iskolánk módszerét és segítünk, hogyan és mennyi idő alatt érheted el a célod az angollal!

ONLINE ÉRDEKLŐDÉS KÜLDÉSE

Hogyan lehet megtanulni angolul beszélni?

 

A folyékony angol beszédkészség szinte elengedhetetlen a mindennapi élet során. Angolul beszélni azonban sok tanulónak komoly kihívást jelent.

A leggyakoribb problémák:

– Nagyjából érti az angolt, de nem mer megszólalni

– Fél, hogy kinevetik a rossz kiejtése miatt

– Ismeri a szavakat, kifejezéseket, mégsem tud jól összerakni egy mondatot

– Csak beszélni szeretne, angol nyelvtan tanulása nélkül

– Csak szóban szeretne gyakorolni, írásban nem

Sokan elfelejtik azonban, hogy az angol nyelvtan és a szókincs együtt jár. Csak akkor fogsz tudni megtanulni angolul beszélni, ha következetesen tanulod az angol nyelvtant, szókincset, valamint begyakorlod az anyagot szóban és írásban is.

 Bővebb információért keresd oktatásszervezőinket!

 

 

Hogyan  segítünk Neked a BeHappy-ben angolul tanulni?

 

Barátságos légkör, hozzáértő tanári csapat:

Tanári csapatunk azon dolgozik, hogy gyakorlati nyelvtudást szerezz, s könnyedén használd azt akár munkahelyeden, külföldön, vagy akár a nyelvvizsga bizottság előtt. Segítve irányítjuk tanulásod, ha valamit nem értesz, vagy elakadsz, mindig ott van  egy tanár a közeledben. Folyamatos visszajelzést kapsz, és módod van a tanárral négyszemközt gyakorolni.

 

Szóbeli gyakorlás:

Már kezdő szinttől külön hangsúlyt fektetünk aszóbeli gyakorlásra.  Csoportos kommunikációs óráinkon életszerű gyakorló feladatokon keresztül szerezhetsz rutint, és a szintednek megfelelően használhatod a megszerzett tudásodat. Középhaladó szint felétől  ezeken az órákon angol anyanyelvi tanárral gyakorolhatsz.

 ÉRDEKEL A TANFOLYAM 

 

 

Miért válaszd a BeHappy Nyelviskolát?

 

Rugalmas időbeosztás

Nyelviskolánkban nem kell fix időpontokhoz igazodnod! Angol  óráidat saját időbeosztásodhoz igazíthatod, s ezt elég 24 órával korábban jelezned nekünk! Nyitvatartási időn belül bármikor szeretettel várunk téged tanulni,(H-P 9:00-21:00, Szo 9:00-14:00, V 9:00-13:00) így nem kell aggódnod, ha munka, család, vagy egyéb elfoglaltságaid miatt idő szűkében vagy.

 

Saját haladási tempó

Nehezen sajátítod el az angolnyelvtant? Szükséged lenne több gyakorlásra? Mivel nyelviskolánkban nem kell a csoporttársak fejlődési üteméhez alkalmazkodnod, minden új anyaghoz és feladathoz annyi időt és segítséget adunk neked, amennyi eredményes haladásodhoz szükséges!

 

A BeHappy Nyelviskola nyelvtanulási módszere

 

Használható nyelvtudás

Egy dolog ismerni a  nyelvtant, és egy másik helyesen használni azt. Folyékonyan, szép kiejtéssel angolul beszélni, levelezni, megérteni másokat. Magasan képzett szakmai csapatunk azon dolgozik, hogy gyakorlati nyelvtudást szerezz, s könnyedén használd azt akár munkahelyeden, külföldön, vagy akár a nyelvvizsga bizottság előtt.

 

Azonnali kezdés

Nálunk nem kell csoportindulásra várnod, akár már másnap belevághatsz a tanulásba, így hamarabb eléred célodat! Gyere el hozzánk egy ingyenes szintfelmérésre, meghatározzuk, hol tart jelenleg tudásod. Kihagyjuk a felesleges ismétléseket, onnan kezded a tanulást, ahonnan szükséges!

 

Online szintfelmérés

 

Egyedi kedvezmények

Az határozza meg óra díjainkat, hogy milyen intenzíven jársz az angol órákra. Annál nagyobb kedvezményt adunk neked, minél gyakrabban jössz hozzánk tanulni, s a neked legmegfelelőbb tanfolyami csomagot te választhatod ki magadnak!

 

Árak, akciók, kedvezmények

 

Érdekel a tanfolyam

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg a módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

KITÖLTÖM >>