BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

C2 szint

 

C2, vagy más néven Mesterfokú nyelvtudás, angolul Mastery. A Közös Európai Referencia Keret által meghatározott nyelvi szint (Mesterfokú nyelvhasználó), ami felsőfokú nyelvtudást jelent.

A C2-es szinten lévő nyelvhasználó bármilyen társalgásban, vitában könnyedén részt tud venni. Nagy biztonsággal alkalmaz különböző nyelvi fordulatokat, speciális kifejezéseket.

Kommunikációja gördülékeny, szabatos, az árnyalatok finom kifejezésére is ügyel. Ha elakad a beszédben, úgy tudja átfogalmazni és újrakezdeni a mondandóját, hogy az szinte fel sem tűnik. Előadását logikusan szerkeszti meg, ezáltal segíti a hallgatót abban, hogy a lényeges pontokat kiszűrje és megjegyezze. Bármilyen témát képes világoson és folyamatosan leírni, stílusát a helyzethez igazítva.