BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Céges angol tanfolyamot keresel?

Tanulj egyéni haladási tempóban, profi tanárokkal, beszédközpontú módszerrel!

Munkahelyeden elvárják tőled, hogy magabiztos, aktív angol nyelvtudásod legyen? Nyelvvizsgáznod kell?  Olvass tovább, és fedezd fel, hogyan tudjuk teljesíteni a vágyadat a BeHappy Angol Nyelviskolában!

Találd meg azt a nyelvtanfolyamot, ami cégednek is tetszik, és ahol Te is örömmel tanulsz angolul!

Blonde Businesswoman Writing In DiaryTudjuk, hogy sokak számára nagy lehetőség, ha munkahelyük finanszírozza számukra az angol nyelvtanfolyamot. Emellett azonban azt is tudjuk, hogy mivel a munkahely konkrét eredményeket vár el a tanulótól, az öröm mellett a plusz nyomásból származó érzésekkel is számolni kell.

Természetes módon munkahelyed elvárhatja Tőled, hogy:

  • Rendszeresen részt vegyél a tanfolyamon,
  • Haladásodat számon tudják tartani,
  • Konkrét eredményeket produkálj, és a gyakorlatban is hasznosítsd a tudásodat.

Az a jó hírünk, hogy iskolánkban kötetlen időbeosztásban, munkaidődhöz alkalmazkodva járhatsz angolozni. Ezt azért tudjuk megtenni, mert céges angol tanfolyamainkon minden tanuló egyéni haladási programon, a saját képességeinek megfelelően haladhat a tananyagban. Személyes céljaidban támogatunk, és azon vagyunk, hogy valóban sikeres legyél az angolban, és munkahelyeden aktívan használd az angol tudásod. Ha munkatársaid, főnököd látja, hogy fejlődsz, önbizalmad megnő, és nemcsak a munkahelyeden, hanem a privát életedben is sikerélményed lesz.

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

KITÖLTÖM >>