BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Teszteld magad az angol nyelvi szintek szempontjából

Egyáltalán nem mindegy, hogy milyen szinten állsz angol nyelvből, hiszen az életnek rengeteg olyan területe van, ahol szükség lehet a tudásodra. Emiatt rengetegen érdeklődnek a BeHappy Nyelviskolánál az angol nyelv tanulása iránt, azonban az oktatás csak akkor kezdődhet el, ha megtörtént az angol nyelvi szintek felmérése, hiszen csak így tisztázható, hogy honnan kell elkezdeni a fejlesztést.

Ha megtörtént a teszt megírása, akkor az oktatásszervezőnk  a kiértékelés után elmondja neked, hogy az angol nyelvi szintek közül jelenleg melyiken állsz, és javaslatot tesz arra vonatkozólag, hogy melyik szinten érdemes kezdened. Nálunk itt a BeHappy Nyelviskolában tájékoztató és szintfelmérő után akár már másnap kezdheted a tanulást! Természetesen szükség lesz arra is, hogy a kezdés előtt meghatározd, hogy mik a céljaid az angol nyelvvel, mert ennek alapján tudja majd az oktatásszervezőnk megmondani, hogy az angol nyelvi szintek függvényében körülbelül mennyi tanulásra lenne szükséged ahhoz, hogy megvalósítsd az elképzeléseidet.

Egyébként abban az esetben is nyugodtan megkeresheted a nyelviskolánkat, ha üzleti nyelvet szeretnél angolul tanulni, mert  iskolánkban erre is lehetőséget biztosítunk.

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>