BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Segíthet az angol nyelvi tesztek kitöltése

Évről évre egyre többen döntenek úgy, hogy fejlesztik az angoltudásukat.

Erre igazán nagy szükség van, hiszen a mai világban már nehéz boldogulni a nyelv alapfokú ismerete nélkül.

A tanulni vágyók rengetegféle módszer közül választhatnak, ha szeretnék bővíteni a tudásukat. Például, az angol nyelvi tesztek kitöltése révén könnyen kiderülhet, hogy milyen hiányosságokat kell leküzdeni. Mi az amiben segíteni tudunk, hogy elérd a kitűzött célt az angollal kapcsolatban.

A BeHappy Nyelviskola szívesen segít a tanulóknak a szókincsük fejlesztésében, a nyelvtani szabályok megtanulásában, illetve a kiejtés gyakorlásában. Az érdeklődőknek ki kell tölteniük egy szintfelmérőt, amelynek alapján tudunk segíteni a kívánt angollal kapcsolatos cél elérésében. Az angol nyelvi tesztek kiértékelése után egyértelművé válik, hogy mik az esetleges hiányosságok vagy erősségek. Mennyi idő és energia még a cél elérése, legyen az a cél a nyelvvizsga, jobb állás vagy érettségi megszerzése.

 Az oktatás rugalmas időbeosztásban történik, ezért az sem jelent gondot, ha valaki csak az esti órákban tud időt szakítani a tanulásra.

Emellett, a nyelviskola hétvégén is nyitva tart, tehát az sem gond, ha sűrű időbeosztásod mellett a hétköznapi tanulás nem fér bele.

 Időről időre sor kerül újabb angol nyelvi tesztek kitöltésére, aminek hála láthatóvá válik a haladás üteme. Egy kis kitartással biztosan sikerülni eléred a kitűzött célod, ami újabb lendületet ad majd a folytatáshoz. Mindenesetre, a nyelviskola végig tud kísérni a tanulási folyamaton. Már sok sikertörténet árulkodik arról, hogy milyen hasznos az angol nyelvi tesztek kitöltése. Iskolánkban nincs kötelező házi feladat, de természetesen, az otthoni gyakorlásról sem szabad lemondani, mert a tananyag csak így sajátítható el igazán mélyen.

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>