BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Nyelviskola Budapesten rugalmas órarenddel

Te is szeretnél megtanulni angolul, de csupán kevés szabadidővel rendelkezel? Akkor az esetedben a BeHappy Nyelviskola megoldást jelent!  🙂

Itt nincsenek csoportok, hiszen minden tanulónk egyéni haladás szerint tanul, rugalmas időbeosztásban.

 Az egyéni haladásnak köszönhetően Te alakíthatod ki az időbeosztásodat. A nyelviskola Budapesten a hét minden egyes napján nyitva tart, ezért az sem jelent gondot, ha csak hétvégén jut időd a tanulásra.

Hétköznap akár a munka után is be tudsz ugrani, iskolánk nagy nyitva tartásának köszönhetően reggel 9-től este 9-ig várunk angolozni. A kezdés bármelyik napon lehetséges, mivel nem kell senkihez sem igazodnod. A BeHappy Nyelviskola Budapesten két helyszínen is megtalálható, Pesten a Ferenciek tere közelében várunk, Budán pedig a Mammuttól egy percre várja iskolánk az angolozni vágyókat! 🙂

Várunk ingyenes szintfelmérővel egybekötött konzultációra. A konzultáció alkalmával történik meg a célok kitűzése is, hiszen fontos, hogy lásd mennyi idő és energia elérni a célod az angollal kapcsolatban.

A barátságos légkörnek köszönhetően Te is biztosan élvezni fogod a tanulást, és szívesen jársz majd az órákra. A jól felszerelt tantermekben hozzáértő tanáraink segítenek a tananyag elsajátításában. Ráadásul, a nyelviskola Budapesten többféle kedvezményt is kínál Neked. Mivel nyelvtudás a későbbiekben biztosan jól fog jönni, ezért érdemes minél hamarabb elkezdened a tanulást.

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>