BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Milyen egy jó angol nyelviskola Budapesten?

Az ideális angol nyelviskola Budapesten olyan körülményeket teremt számodra ahol a tanulás hatékonyan és barátságos légkörben telik, amik segítségével könnyedén veheted a nyelv elsajátításának akadályait. Sőt.

Mikor maradsz motivált? Ha az inspirációd soha nem fogy ki. Ha nem csak egyfajta kezdeti lendület visz tovább, hanem ha folyamatosan kapod a „hátszelet”. A te hozzáállásod az egyetlen, ami számít. Ha mersz belevágni az angol nyelvtanulásba, és ha ezért áldozatok meghozására is képes vagy, akkor készen állsz. Vagy mégsem?

Mi azon dolgozunk, hogy megszerettessük veled az angol nyelvtanulást és igazán jól érezed magad, motivált légy. Egy darabig ugyanis roppant lelkesen hajlandó az ember lemondani rengeteg mindenről, ami egyébként fontos a számára. A szabadidejét igény szerint átvariálja, és alkalmazkodik másokhoz. Ám, ahogy telik-múlik az idő úgy fogy az akarat. Ami nem meglepő. Nálunk nem kell alkalmazkodnod senkihez, saját tempóban haladhatsz.

Mi okozott eddig problémát  az angol elsajátítását illetően? Fel kellett rúgnod a szabadidődet? Vagy olyan tanmenetet kellett követned, amit nehezen tudtál követni?

 Itt az idő, hogy száműzd az egykori, negatív emlékeket!

A személyre szabott angol nyelviskola Budapesten csak rád vár! J

Te alakíthatod ki az órarendedet: akkor jössz, amikor számodra a legmegfelelőbb. Nem mi osztjuk be a perceidet. Olyan ütemben haladhatsz, ami szintednek, és időbeosztásodnak megfelel. Nem kell másokhoz alkalmazkodnod. Így az angoltanulás igazán felhőtlen lehet!

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>