BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Milyen egy ideális angol óra?

Hogy képzeled el a tökéletes angol órát?

Kötetlen beszélgetés, felhőtlenül vidám hangulat?

Vagy éppen rugalmas időbeosztás, anyanyelvi tanárok biztosítása, pozitív, motiváló tanári hozzáállás?

Ha ilyen a képzeletedben „tökéletes” jelzővel illetett nyelvóra, akkor fel kell ébresszünk álmodozásodból, hogy szóljunk: álmod már valóság. Nyelviskolánkban pontosan ilyen feltételeket teremtünk azért, hogy a tanulás ne kényszeres cselekvés legyen, melyet békaként le kell nyelni, hanem  ami örömöt, sikerélményt garantál, de ugyanakkor következetes és hatékony a sikeres haladásod érdekében. A kettő között szakadéknyi különbség tátong, s az elérhető sikerek szempontjából sem mellékes, hogy milyen alapokról indulsz. A körülmények kilencven százalékban meghatározzák nyelvtanulásodat. Gondoltad volna?

Hiába az akaratod, elszántságod, ha az angol óra nem motivál, ha sikertelenség ér, ha folyton csalódnod kell. Egy idő után elfogy a lendület, s a szuflával együtt a lelkesedésed is elpárolog. Ez normális. Ekkor lépnek be a képbe a kifogások, melyek hatalmas vonzóerővel csábítóan hatnak rád, s végül eltávolodsz a régen kitűzött céltól, az angol nyelv tanulásától.

Ezért fontos, hogy megtaláld a neked legmegfelelőbb módszert az angol nyelv elsajátításában.  Az, hogy a saját tempódban haladhatsz, hogy hozzáértő tanárok és  anyanyelvi tanárok is segítik a felkészülésedet, hogy az időbeosztást te állíthatod össze megteremti azt a légkört, ami a legideálisabb a hatékony nyelvtanuláshoz. Ha az angol óra kikapcsolódássá válik, akkor felgyorsulnak a pillanatok, s még a nehezebben elsajátítható részek is könnyebbé válnak. Erre képes egy minden tekintetben, a te igényeidre szabott angol óra.

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>