BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Milyen az ideális angol tanulás kezdőknek?

A hatékony angol tanulás kezdőknek meghozza a kedvet a folytatáshoz. Mert eleinte mindenki nagyon lelkes, határozottan motivált, de ha a tanfolyam nem úgy alakul, ahogy az várható, vagy éppen nem azt adja, ami az ideális, akkor bizony a lelkesedés hamar alább hagy. Nálunk rugalmas órarenddel tanulhatsz, saját tempóban. Mivel nem kell másokhoz alkalmazkodnod vagy másokhoz mérned magad, tanáraink pedig segítenek és motiválnak a haladásban így gyorsan, hatékonyan és motiválva haladhatsz a célod felé.

Angol tanulás kezdőknek kötetlen időbeosztással és személyre szabott módszerrel az ami a módszerünket hatékonnyá teszi.

Nem kell aggódnod, hogy az angol tanulás kezdőknek nálunk nehézségekkel fog indulni, hiszen folyamatos visszajelzést kapsz tanárainktól. Szóbeli kis csoportos óráinkon pedig elkezdheted gyakorolni a már megtanultakat. Ettől sikerélményed lesz, és igazán élvezni fogod az angoltanulást kezdőknek.

Angol tanulás kezdőknek: a tökéletes kezdet!

Ha te határozod meg a tempódat, a haladásod sebességét, és ezzel együtt te írod az órarendet is, akkor a sikered megkérdőjelezhetetlen. Ha mi alkalmazkodunk a programjaidhoz, azaz nem előre meghatározott időpontokban várunk, hanem hozzád idomulunk, akkor nincs egyetlen kifogás sem, ami teret nyerhet, nincs egyetlen negatívum, ami megakadályozhat téged céljaid elérésében.

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>