BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Milyen a hozzád illő nyelvtanulás?

Miért – merülhet fel benned a jogos kérdés – létezik más típusú nyelvtanulás, az iskolában megismerthez képest? Folytatódik a horizont az órarenden, a többiekhez való alkalmazkodáson, és a csoportos tanrendeken túl? Természetesen igen!

A legtöbben azért félnek belevágni az angolozásba, mert gyerekkori emlékekre támaszkodva elég rosszak a tapasztalataik. Ráadásul sokaknak nem megfelelő a csoportos nyelvtanulás, hiszen haladásban és időbeosztásban is alkalmazkodniuk kell másokhoz. Így a nyelvtanulás nem feltétlenül hatékony és gyors.

A nyelviskolánk egyéni módszerrel tanít,  nálunk nincsenek csoportok. Minden tanulónk a saját tempójának és időbeosztásának megfelelően jár hozzánk nyelvet tanulni.  Nálunk az  aktívan használható  angol nyelvtudás elsajátítása a cél, elsődlegesen. Azonban az sem lényegtelen, hogy az oda vezető út milyen, mennyi alkalmazkodással jár számodra. Ha az időbeosztásodnak megfelelően tudsz jönni tanulni akkor a nyelvtanulás is könnyebb, hatékonyabb lehet.

Nálunk az órarendet te szabod meg. Ugye hogy nem hangzik rosszul? Nyelvtanulás kötetlen időbeosztással és egyéni tempóval, hogy hatékonyan haladhass az angollal kapcsolatos célod felé.

Nyelvtanulás a saját tempódhoz igazítva!

Fontos, hogy mi a célod, és hogy mennyi időt szánsz annak elérésére. A jelenlegi szintedet felmérjük, így képet kapunk arról, hogy per pillanat hol, és hogyan állsz (a célodhoz vezető úton). Az órákon nem kell másokhoz alkalmazkodnod csak magadhoz J

A nyelvtanulás így igazan személyre szabott lesz és a leggyorsabban, leghatékonyabban érheted el  a kitűzött célt!

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>