BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Mi a sikeres angol szóbeli titka?

Az angol szóbeli sokak számára félelmetes kihívás. Nehezen szólalunk meg, félünk, ha hibázunk.

 A félelem nem jó tanácsadó és így még azt a tudást is elfelejtjük hirtelen, amit egyébként vizsga szituáción kívül tökéletesen tudunk.

Akkor mi a megoldás?

Próbálj meg lazítani! A tanács nagyon jó, de önmagában tudom, hogy kevés. A sikeres vizsgához természetesen az angolul tudás a legfontosabb, de igen sok múlik azon is, hogy valaki tud-e jól vizsgázni, vagy pedig félve, ügyetlenül, a vizsgázás technikájában járatlanul fut neki a feladatnak.

Itt a BeHappy Nyelviskolában tanulóink külön kiscsoportos angol szóbeli órákon életszerű gyakorló feladatokon keresztül szerezhetnek rutint és használhatják a megszerzett tudást. Ezeken az órákon középhaladó szint második felétől már anyanyelvi tanárokkal találkozhatsz. Gyakorlóóráink segítségével a nyelvvizsgán már magabiztos leszel, így könnyen minél többet meg tudsz mutatni a vizsgáztatóknak abból, amit tudsz. Ha nem jut eszedbe valami, ha érzed, hogy nem a megfelelő kifejezést vagy igeidőt használtad, akkor se blokkolj le. Biztos lehetsz abban, hogy a vizsgáztatók arra kíváncsiak, hogy mit tudsz, nem pedig arra, hogy mit nem.

A sikeres angol szóbeli már a torkodban van!

Ha nálunk tanulsz, akkor olyan tudást szerezhetsz, melynek ismeretében a szóbeli nem kihívásként fog benned élni, hanem örömteli, kifejezetten várt eseményként, sikerélményként.

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>