BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Megbízható angol nyelvtanfolyam Budapesten? Igen!

A tökéletes angol nyelvtanfolyam Budapesten nyilván mindenkinek más és mást jelent, de fontos, hogy rád fókuszáljon, és téged erősítsen. Így fontos, hogy megtaláld a számodra legmegfelelőbb angol nyelvtanfolyamot. Nálunk egy teljesen más, rugalmasságra és egyéni haladásra alapozó módszert találsz, melynek központjában: te állsz.

Az a célunk, hogy személyre szabott módszerünknek köszönhetően, hatékonyan haladj a célod felé és egy magabiztos angoltudást szerezz.  Hiszünk abban, hogy leginkább úgy érhetsz el eredményeket, sikereket, melyek téged is építenek, ha van motivációd, célod.

Ehhez természetesen szükséges néhány alapvető feltétel. Egyrészt ha eddig azt gondoltad, hogy az órarend mindenkihez alkalmazkodik, csak hozzád nem, akkor ideje ezeket a rossz tapasztalatokat elfelejtened.

Nálunk te oszthatod be az idődet, meghatározva a tanulásra szánt órák számát. Így hatékonyan tudsz haladni az angollal. Ha picit lassabb vagy mint mások az sem okoz problémát hiszen nincs csoport ami tovább rohanna az anyaggal. De ha gyorsabb vagy akkor is megfelelő módszerünk számodra hiszen nincs csoport ami miatt lassítanod kéne a tempóval.

Előzetes szintfelmérés alapján te, a magad tempójában haladhatsz azon a fokozaton, ami a tudásoddal összhangban van.

Ha angol nyelvtanfolyam Budapest, akkor minket keress!

Hiszen bármelyik nap tudsz kezdeni, rugalmas órarenddel tanulhatsz, egyéni tempóban. Saját haladási programod van és nagy hangsúlyt fektetünk a szóbeli gyakorlásra is. Haladásod során külön szóbeli gyakorló órákon veszel részt. Középhaladó szint végétől ezeken az órákon anyanyelvi tanárok találkozhatsz.

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>