BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Könnyedén megszerezhető angol nyelvvizsga?

Az angol nyelvvizsga teljesítése sokunk számára agy kihívást jelent.

Elsősorban az jelenti a legnagyobb akadályt, hogy a köztudatban milliónyi elképzelés él és létezik az idegen nyelv elsajátításával kapcsolatosan. Egy nyelvet elsajátítani nem két perc, ezért fontos, hogy ne az angol nyelvvizsga előtt egy héttel vágjunk bele a felkészülésbe. A sikeres angol nyelvvizsga bizony idő, kitartás és szorgalom függvénye. Fontos, hogy időbeosztásunknak megfelelő tanfolyamot találjunk illetve, hogy számunkra hatékony módszert válasszuk.  Hiszen mind másak vagyunk, nem mindenkinek ugyanaz a módszer a legmegfelelőbb vagy leghatékonyabb.

A BeHappy-ben csak az számít, hogy neked milyenek a nyelvi képességeid.  Az angol nyelvvizsga megszerzése is könnyebb, ha saját képességeidhez mérten tudsz fejlődni, haladni. Iskolánkba nem probléma, ha lassabban vagy gyorsabban haladsz mint mások. Egyéni tempóban tudsz haladni a szintednek megfelelően.

Nem mindegy ugyanis, hogy a tanulók  milyen gyorsan kívánják  letenni a nyelvvizsgát, ráadásul a szintek tekintetében is óriási különbségek lehetnek.

Az angol nyelvvizsga karnyújtásnyi távolságra van tőled!

Ilyen feltételek mellett nem lehet kérdéses, hogy a lelkesedésed, a motiváltságod meghozza a gyümölcsét. Mi mindenben támogatunk téged. A szintednek, tudásodnak megfelelő haladás segítségével olyan tempóval haladhatsz, ami a céljaid eléréséhez ideális: kényszer és idegeskedés, korlátozottság és kötöttség nélkül.

Ha így vágsz bele az angolozásba, akkor nemcsak a nyelvvizsgád könnyed megszerzése a garantálható, hanem az angol nyelv iránti szereteted is!

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>