BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Intenzív angol nyelvtanfolyam, a hatékony haladás kulcsa

Az intenzív angol nyelvtanfolyam segít, hogy sikeresen vedd az angoltanulás kihívását, ha… Ha odateszed magad, és teljes lendülettel, lelkesedéssel neki ülsz, gyorsan és hatékonyan tudsz majd haladni a célod felé.

Barátságos légkörben, motiváló tanárok segítségével sajátíthatod el az angol nyelvet, mely elviszn egy másik kultúra, egy másik világ színfalai mögé. Ahhoz, hogy tökéletesen odatedd magadat az angol  nyelvtanulásban az intenzitás elengedhetetlen kitétel.

A nyelv ugyanis egyetlen módon sajátítható el: ha használva van. A gyakorlati tudás pedig az intenzív angol nyelvtanfolyamon könnyebben megszerezhető, gyors és  hatékony módon.

Középhaladó szint felétől már anyanyelvi tanároktól tanulhatsz angolul a  szóbeli óráinkon , a rugalmas órarendnek  és persze a személyre szabott haladásnak  köszönhetően minden álmod valóra váltható.

Nyelviskolánkban a tanuló az első, azaz az, hogy te úgy haladhass, ahogy az a számodra leghatékonyabb, legoptimálisabb. Az intenzív angol nyelvtanfolyam, ugyanis nem egy „letudásra” váró feladat, jó fej J de következetes tanáraink segítenek az általad kitűzött nyelvtanulási cél megvalósításában. Ha elszántad magad, és készen állsz arra, hogy belevesd magad az angol nyelv rejtelmeibe, akkor nyelviskolánk ajtaja nyitva áll előtted. A döntés csak rajtad áll.

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>