BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Célkeresztben az EURO nyelvvizsga feladatok

Az EURO nyelvvizsga feladatok méltán népszerűek tanulóink körében. Hogy miért? Egyszerű. Az életre készítenek fel.

A legtöbb teszt hibája, hogy a legkevésbé sem életszerű, már ami a feladatok milyenségét illeti. A földtől elrugaszkodott, irreális szituációk, vagy éppen utasítások nem könnyítik meg a tanulók helyzetét. Igazság szerint a legkönnyebben úgy lehet elrettenteni az érdeklődőket a nyelvtanulástól, hogy olyan feladatlapokat kapnak, melyek szárazsága és megemészthetetlensége kiábrándító. Ilyen körülmények között természetes, hogy sokan már akkor lemondanak a vizsgázásról, amikor még bele sem fogtak.

A motiváltságnak igen nagy szerepe van a hatékony  nyelvtanulásban, és persze az élet számos területén. Ha lelkes vagy, ha úgy érzed, hogy tiéd a világ, akkor minden sokkal egyszerűbbé válik. Ha elhivatott vagy a céljaid elérésével kapcsolatban, akkor nem fogod terhesnek érezni a hozzájuk vezető utat. Ezzel szemben, ha folyamatosan kedvetlenséggel kell szembesülnöd, akkor teljes mértékig érthető, hogy egy idő után megunod a próbálkozást, és abbahagyod a tanulást.

A külső körülmények, azonban nem befolyásolhatnak többé, ha olyan módszert választasz, mely személyre szabott, rugalmas és saját tempódhoz igazodik.

Az EURO nyelvvizsga feladatokkal játszi könnyedségű az angolozás!

Ha a tudásodnak megfelelően haladhatsz előre, olyan tempóban, ami a számodra tökéletes, akkor minden feltétel adva van ahhoz, hogy sikeres nyelvvizsgát tegyél. Az életközeli feladatoknak köszönhetően így nemcsak egy elismeréssel, hanem valódi tapasztalattal gazdagodhatsz!

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>