BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Angol kezdő feladatok

Egy idegen nyelv megtanulása általában sok gyakorlást igényel.

Szerencsére, a mai világban már számos lehetőség közül lehet választani, ha az ismeretek bővítése a cél. Az angol kezdő feladatok megoldása segítheti a tanulót a céljai elérésében, ezért érdemes rászánni az időt a gyakorlásra.

Azonban, alaposan meg kell nézni, honnan származnak a feladatlapok. Legtöbben az internetről töltenek le feladatokat, pedig ez többféle veszélyt is rejthet magában. Például, nem biztos, hogy a teszteket egy tényleg hozzáértő ember készítette, és ezért többféle hiba is előfordulhat benne. Másrészt, az angol kezdő feladatok megoldása sikerülhet egy régebbi nyelvkönyv feladatai alapján is. Ebben az esetben is érdemes elővigyázatosnak lenni, mert a nyelv igen gyorsan változik, és nem biztos, hogy a régi kiadású könyvben lévő szavak megállják a helyüket a mai világban.

Arról nem is beszélve, hogy a helyesírási szabályok is megváltozhattak az évtizedek során. Ennek tükrében az a legelőnyösebb, ha az angol kezdő feladatok megoldása egy viszonylag új kiadású könyv segítségével történik. A tanári segítség sem maradhat el, ezért tanácsos felkeresni a BeHappy Nyelviskola csapatát.

 A jelentkezés bármikor lehetséges, hiszen a tanulás saját időbeosztásban történik, egyéni haladással.

 A tanulók a szintfelmérő megírása után kapnak egy haladási programot, amelynek a segítségével könnyen, hatékonyan tudnak haladni saját ritmusuknak megfelelően.

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>