BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Az angol nyelvi tesztek segítik a munkádat!

Ha a nyelvtanulásban nemcsak a nyelvvizsga teljesítése, hanem az angol nyelv elsajátítása a célod, akkor az angol nyelvi tesztek rengeteget segíthetnek abban, hogy hasznos tudásra tegyél szert.

A gyakorlás az egyik alapfeltétele annak, hogy stabil, megingathatatlan tudással gazdagodj.

Nagyon fontos a tanulásban a rendszeresség. Ha aktívan és eredményesen kívánsz hozzáállni az angoltanuláshoz, akkor fontos, hogy elegendő időt fordíts rá, hogy szóban illetve írásban is fejlődj, haladj a nyelvtani anyaggal is és használd szóban is a már megtanultakat.

A BeHappy Nyelviskolában pozitív hangulatban, jó fej tanárok segítik a haladásodat, egyénre szabott módszerrel.

Hogy ez mit jelent?

Többek között azt, hogy a céljaidnak és az aktuális tudásodnak megfelelően haladhatsz előre. Nálunk nem kell másokhoz alkalmazkodnod, nem kell mások időbeosztása szerint tanulnod, hanem egy minden tekintetben hozzád passzoló egyéni ütemben és haladással tudsz gyorsan és hatékonyan eljutni a célod felé.

Hogy ennek mi a lényege?

Azáltal, hogy csak a saját képességeidet és haladásodat vesszük figyelembe, a motiváltságod mértéke nem csökken az idő előre haladtával, sőt folyamatosan növekszik. Sikerélményekkel kell számolnod, így olyan alapokra helyezheted tudásodat, amik segítségével elérheted a célod, legyen az nyelvvizsga, munka vagy külföldi tanulás.

Az angol nyelvi tesztek támogatják a fejlődésedet!

Az órarendet te osztod be, így ténylegesen nincs helye  kifogásnak, már ami az angolozást illeti. Iskolánk megannyi, hatékony teszttel járul hozzá az eredményes, sikeres angol nyelvvizsgádhoz, és az életen át tartó, folyékony angol nyelv használatához.

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>