BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Angol tanulás kezdőknek

Az angol nyelv ismerete a mai világban szinte alap elvárásnak mondható. Nem csak a munkahelyek viszonylatában, hanem már az iskolás rendszerben is. A gyerekek korán, akár már óvodás korban elkezdenek ismerkedni az idegen nyelvel, és hamar elsajátítják az alapokat. Erre már a későbbiekben lényegesen könnyebb alapozni, s a középiskolás évekre, akár felsőfokig bővíthető a gyerekek angol tudása. Igen ám, de rengetegen vagyunk úgy, hogy nem teljesen ebben a rendszerben, ilyen képzések segítségével nőttünk fel. Az angol tanulás kezdőknek nagyon nagy prioritást élvező feladat, amit soha sem késő elkezdeni.

Az első lépés mindig a legnehezebb: beismerni, hogy valamilyen tudás hiányában vagyunk, amit azonban szeretnénk feltétlenül megszerezni. Ugye te is éreztél már hasonlót? Az angol tanulás kezdőknek ösvénye is innen indul, a felismeréstől. A nyelvtanulást több minden is motiválhatja. A nyelv szeretete, a szükség – esetleg munkahelyi érintettség miatt, vagy egyszerűen a tudásszomj.  Mindegy, hogy számodra mi a pontos hajtóerő, a fontos, hogy az angol, és a tanulás mellett döntöttél. A módszerek széles skálája ismert így nem kell attól tartanod, hogy esetleg nincs nyelvérzéked… Minden probléma orvosolható, megoldható. Rugalmas időbeosztással, egyéni haladással semmi sem állhat az utadba! Az angol tanulás kezdőknek eleinte kicsit nehéznek tűnhet, hiszen minden újdonságot előbb ízlelgetni kell. De biztos lehetsz abban, hogy pár hét után úgy ráérzel az idegen nyelv adta szabadságra, s annak varázslatára, hogy soha többé nem akarod abbahagyni a fejlődést, tanulást.

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>