BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Angol tanfolyam Budapesten? Gyere és próbáld ki a BeHappy Nyelviskola módszerét!

Angol tanfolyam Budapest területén milliónyi elérhető. A kérdés már csak az, hogy neked mire van szükséged? Mit  vársz el a nyelvtanulásban?

Sok félék vagyunk és sok angoltanulási módszer létezik. Itt a BeHappy-ben saját tempód és saját időbeosztásod szerint járhatsz angol tanfolyamra Budapesten.  Nem gond, ha sűrű, vagy változó időbeosztásban dolgozol, hiszen nálunk te magad írod az órarendet, így nem kell másokhoz alkalmazkodnod. Akár már holnap belevághatsz a nyelvtanulásba!

Az alkalmazkodás manapság alapvető elvárás, az élet számos területén. De pont az idegen nyelvek elsajátításánál lehetőséged van más, új módszert választani. A legjobb, ha egyrészt olyan tempóban, másrészt olyan intenzitással indulsz el az angoltanulás útján, ami teljes egészében tudásodhoz, lehetőségeidhez, céljaidhoz igazodik. Ahelyett, hogy folyton loholnál a többiek után, vagy bevárnád a lemaradókat: hatékonyan mehetsz előre, mind közelebb érve az angollal kapcsolatos célodhoz.

A  hatékony  angol tanfolyam Budapesten a te saját igényeidet, gyors haladásodat veszi figyelembe.  Az időbeosztásodat sem mi alakítjuk át, hanem te szabhatod meg a részleteket. Így a kifogásokat bátran száműzheted az életedből, mivel minden tekintetben a kezedben tarthatod az irányítást, azaz az eredményes tanulást.

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>