BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Angol óra, egyéni tempóban!

Eddig nem tudtál megfelelő ütemben tanulni, mert zsúfolt időbeosztásod nem engedte és a fix csoportos angol óra időpontok miatt sokszor le kellett mondanod az angol órát?

Talán te is azok közé tartozol, akiknek nem sok ideje jut beilleszteni a mindennapokba az angol órákat.

Jó hírünk neked, hogy itt a BeHappy Nyelviskolában nem kell fix időpontokhoz alkalmazkodnod. Egyéni tempóban és saját időbeosztással vár az angol óra. Te magad írod nálunk az órarendet! Akkor jössz órára amikor e legmegfelelőbb számodra. Csapatunk azon dolgozik, hogy gyorsan és hatékonyan juss el célodhoz.

Hogyan lehetséges?

Iskolánkban nincsenek csoportok. Személyre szabottan, rugalmas órarenddel, saját tempódban tudsz haladni. Így nem kell másokhoz alkalmazkodnod sem a haladásban, sem pedig az időbeosztásban. Könnyen be tudod illeszteni az angol óra időpontokat akár munka, akár a tanulás mellé.

Tanárink az angol óra során egy kidolgozott haladási programon visznek  végig következetesen. Az a célunk, hogy semmi se maradjon ki a az angol tudásodból. Fontos számunkra, hogy az angol óra azért legyen, hogy aktív és használható angol nyelvtudást szerezz, szóban és írásban egyaránt.

Az angol óra, a mi értelmezésünkben….

Te határozhatod meg, hogy mikor jössz be órára. A saját idődet úgy oszthatod be, ahogy a legjobb, mi nem szólunk bele. A szintfelmérő megírása után egyénileg foglalkozunk veled. Óráink egyesítik a magán- és csoportos és az önálló tanulás sikeres elemeit. Középhaladó szint végétől  anyanyelvi tanáraink tartják a kiscsoportos szóbeli órákat,  vagyis valódi, gyakorlati, életszerű tudást szerezhetsz. Így legyen nyelvvizsga vagy új állás a célod, könnyen elérheted azt.

Jó fej, segítőkész, szakmailag hozzáértő csapatunk vár az angol órákon! J

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>