BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Alapfokú angol – csak egyszerűen!

Minden kezdet nehéz, tartja a régi mondás, de nem kell, hogy ez a nyelvtanulással is így legyen!

Az alapfokú angol megmutatja neked, hogy milyen szépségeket rejt az idegen nyelv ismerete, és természetesen bevezet az angol rejtelmeibe. Bátran nevezhető csalinak is, amit ha megízlelsz biztos, hogy rákapsz. Sok félelem, felesleges aggodalom, és megannyi sztereotípia lengi körbe ezt a területet. Van, aki azért mond le viszonylag hamar arról, hogy nyelveket tanuljon, mert nincs ideje, nincs lehetősége, nincs motivációja, egyetlen valamije van, korlátlan mennyiségben, kifogása. Nincs mese, ahogy az élet más részein, itt is bele kell vágni, meglátva a nyelvtanulás szépségét. Persze ehhez olyan körülmények szükségesek, amit segítenek abban, hogy céljaidat elérd.

Az alapfokú angol oktatása nyelviskolánkban egyéni ütemben, kötetlen időbeosztásban történik, hogy a te időbeosztásodnak és képességeidnek legmegfelelőbben tudja hatékonyan és gyorsan haladni . Mivel mindenki más, még alap szinten is ezért az a legideálisabb, ha a tanulók, egyéni felmérést követően a maguk tudásához mérten haladnak tovább. Ez a motiváltság miatt sem egy utolsó szempont, mivel nálunk nem kell másokhoz alkalmazkodnod sem időbeosztásban sem pedig haladásban, ezért a leghatékonyabban haladhatsz az  alapfokú angol elsajátításában. Az a tény, hogy mindezt az időbeosztásodhoz hangolva lépheted meg segíthet, ha az időbeosztásod zsúfolt. Így ha eddig folyamatosan szélmalomharcot vívtál az időért és képtelen voltál beiktatni az életedbe az alapfokú angolt akkor végre ez az akadály is elhárult. J

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>