BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

A nyelvtanulás örömmel!

Nem mindegy, hogy mi jut eszedbe arról, hogy nyelvtanulás.

Mi is az, ami először eszedbe jut róla?

Az, hogy már nagyon régen tanulod az angol nyelvet, de még mindig nem érted el a célodat, még mindig félsz megszólalni, ha egy turista útbaigazítás kér tőled. Rengetegszer belevágtál már  a nyelvtanulásba, de az időbeosztásod, munkát miatt mindig újra és újra kellett kezdened.

Fantasztikus érzés megismerni egy kultúrát, egy nyelvet, természetesen az a legjobb, ha a nyelvtanulást örömmel teszed. Ha mind haladásban és időbeosztásban a legmegfelelőbb módszert találod meg és nem kell abbahagynod az időbeosztásod miatt.

A nyelvtanulás öröm, ráadásul itt a BeHappy Nyelviskolában kötetlen időbeosztással tanulhatsz angolul.

Iskolánkban nincsenek csoportok, minden tanulónk a számára legmegfelelőbb időpontban vághat bele az angol nyelvtanulásba. Nálunk nem kell csoportindulásra várnod, csoporttársakhoz sem kell igazodnod. A nyelvtanulás nálunk saját tempóban zajlik, időbeosztásodnak megfelelően.

Így igazán hatékonyan és örömmel tudsz angolozni. Nem kell senkihez sem alkalmazkodnod,  a saját, egyéni tempód szerint haladhatsz.

Gyere és nézd meg, hogy milyen nálunk a nyelvtanulás!

Segítünk felmérni a szinted. Majd a szintednek megfelelő könyvön indulhat a nyelvtanulás. Különböző intenzitású bérletcsomagok közül tudsz választani, így biztosan megtalálod azt ami a munkát vagy a suli mellett ideális lehet a számodra. Várunk!

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

ONLINE SZINTFELMÉRŐ

Angol nyelvtanfolyam rugalmas órarenddel

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

Az angol szintfelmérő célja, hogy megmutassa szókincsbeli, szövegértési és nyelvtani készségeidet.

KITÖLTÖM >>