BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

TANULJ ANGOLUL!

Válaszd a BeHappy személyre szabott módszerét!

Rugalmas órarenddel, egyéni haladási tempóban tanulhatsz angolul!

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK 5-40% KEDVEZMÉNNYEL!

 

MEGHOSSZABBÍTOTTUK ŐSZI KEDVEZMÉNYÜNKET!

NOVEMBER 9-ig további 5000 Ft. KEDVEZMÉNYT adunk

a már (5-40%) kedvezményes bérletcsomagok árából!

            Gyere be hozzánk egy szintfelméréssel egybekötött tájékoztatásra, ha 48 órán belül elkezded a tanulást,

még további 5.000 Ft. kedvezményt adunk neked! 

 Nálunk nem kell csoportindulásra várnod!

Már másnap belevághatsz a tanulásba!

   JELENTKEZEM 

Árak, kedvezmények»

Tanfolyam kezdés»

Egyéni tempó:

Mivel nyelviskolánkban nincsenek csoportok, így nem kell mások tempójához alkalmazkodnod, minden új anyaghoz és feladathoz annyi időt és segítséget adunk neked, amennyi az eredményes, hatákony haladásodhoz szükséges!

 

Rugalmas órarend:

Nyelviskolánkban nem kell fix időpontokhoz igazodnod! Angol  óráidat saját időbeosztásodhoz igazíthatod, s ezt elég 24 órával korábban jelezned nekünk!

 

 

 

Barátságos légkör, hozzáértő tanári csapat:

Tanári csapatunk azon dolgozik, hogy gyakorlati nyelvtudást szerezz, s könnyedén használd azt akár munkahelyeden, külföldön, vagy akár a nyelvvizsga bizottság előtt. Segítve irányítjuk tanulásod, ha valamit nem értesz, vagy elakadsz, mindig ott van  egy tanár a közeledben. Folyamatos visszajelzést kapsz, és módod van a tanárral négyszemközt gyakorolni.

Szóbeli gyakorlás:

Már kezdő szinttől külön hangsúlyt fektetünk aszóbeli gyakorlásra.  Csoportos kommunikációs óráinkon életszerű gyakorló feladatokon keresztül szerezhetsz rutint, és a szintednek megfelelően használhatod a megszerzett tudásodat. Középhaladó szint felétől  ezeken az órákon angol anyanyelvi tanárral gyakorolhatsz.

 

 

   ÉRDEKEL A TANFOLYAM 

 

 

*Bővebb információért érdeklődj oktatásszervezőinknél akik ingyenes szintfelméréssel és tájékoztatással várnak. Megmutatjuk iskolánk módszerét és segítünk, hogyan és mennyi idő alatt érheted el a célod az angollal!