BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Oktatásszervező és marketing asszisztens

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal és motivációs leveleddel a csorgo.judit@behappynyelviskola.hu (csorgo.juditkukacbehappynyelviskola.hu) e-mail címre várjuk!

Szakmai elvárások, előnyök:

  • Andragógia diploma vagy Anglisztika diploma ( nem elvárt)
  • Oktatási területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • marketing területen szerzett tudás, tapasztalat

Egyéb elvárt készségek:

  • Oktatási terület szeretete, személyes ambíciók ezzel kapcsolatban
  • Lendületes, pozitív, “tenni akaró” és csapatjátékos személyiség
  • Nyitott, kommunikatív
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Angol nyelv szeretete
  • Laza, humoros személyiség

Feladatok

  • Érdeklődőkkel való kapcsolat felvétel telefonon (nem hideg hívások!) és időpont egyeztetés
  • Személyes tájékoztatás és szintfelmérés
  • Érdeklődők beiratása
  • Facebook oldal kezelése, hírlevél szerkesztés, blog írása

A feladatokra és munkakörre az iskola módszere, habitusa alapján pontos betanítás van.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú együttműködés és fejlődési lehetőség
  • Vidám, jó hangulatú munka környezet
  • Fiatal, ambiciózus csapat

Ha szeretnél egy igazán jó csapatban, sikeresen dolgozni és fejlődni, jelentkezz!

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet küldd el nekünk az alábbi űrlap segítségével:

Önéletrajz feltöltése

Motivációs levél feltöltése

Beleegyezem, hogy a BeHappy Nyelviskola kezelje és tárolja az adataim.

Adatkezelési tájékoztatónk

Vagy küldd a csorgo.judit@behappynyelviskola.hu címre!

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg a módszerünket:

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

KITÖLTÖM >>