BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Állás

A csapatunkról:

Fiatalos, vidám angol nyelviskola vagyunk, 15 éves tapasztalattal és szakmai háttérrel. Sikerünk titka a pozitív látásmód, emberközpontúság, céltudatosság és a csapatmunka.

Egyedi – személyre szabott – módszerrel tanítjuk az angolt, melynek lényege, hogy tanulóink rugalmas időbeosztásban, egyéni haladási tempóban sajátítják el a nyelvet.

Pesti és budai iskoláinkban jelenleg 400- 500 tanulót tanítunk az angol nyelvre.

Téged keresünk, ha…

  • érdekel a nyelvoktatás  és szereted az angol  nyelvet
  • szereted az embereket és szeretsz emberekkel dolgozni
  • pozitív, fiatal, lendületes személyiség vagy
  • megfelelsz az alábbi kritériumoknak

Az alábbi munkakörökbe várunk pályázatokat:

Angoltanár főállásban (aktuális)

Angoltanár részmunkaidőben (aktuális)

Oktatásszervező és marketing asszisztens

Recepciós részmunkaidőben (aktuális)

Native English Teacher Job»

Jelentkezéshez töltsd ki az alábbi űrlapot:

Önéletrajz feltöltése

Motivációs levél feltöltése

Beleegyezem, hogy a BeHappy Nyelviskola kezelje és tárolja az adataim.

Adatkezelési tájékoztatónk

Budai csapat

Pesti csapat

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg a módszerünket:

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

KITÖLTÖM >>