BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre    |    BeHappy Buda: Mammuttól 1 percre

be:)HAPPY

Angol nyelviskola

Oktatási intézmény, amely saját angol tanítási módszerrel és programmal rendelkezik. Funkciója, hogy a hagyományos iskola rendszeren kívül segítse az angol nyelv elsajátítását. Az angol nyelviskolák többsége foglalkozik egyéni és vállalati nyelvoktatással.

Az angol nyelviskolák többsége csoportos tanfolyami formában oktat. Léteznek olyan nyelviskolák is, amik eltérnek a hagyományos tanítási formáktól. A BeHappy Angol Nyelviskola módszere a magántanár, a csoportos tanfolyam, és az önálló tanulás sikeres elemeit ötvözi.

Bővebben a BeHappy Angol Nyelviskoláról

 

GYERE BE HOZZÁNK!

Angoltanár részmunkaidőben

Jó hangulat, profi tanárok, állandó sikerélmény.

Jelentkezz egy kötetlen szintfelmérő beszélgetésre, és ismerd meg a módszerünket:

JELENTKEZEM >>

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Budai nyelviskola

1024 Budapest, Széll Kálmán tér 8.

Mobil: 0670/420-3282
infobuda@behappynyelviskola.hu

Pesti nyelviskola

V. Kossuth Lajos u. 13. félemelet 1.
A Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre
Tel: 1266-4823
Mobil: 0670/941-2014
info@behappynyelviskola.hu

TOVÁBB >>

Tudd meg, hol tartasz, és mi kell ahhoz, hogy el tudd érni a célod.

KITÖLTÖM >>